O nás

Jsme akreditovaný specialista na realizaci zkoušek odborné způsobilosti ve finančním odvětví. Pro nezávislé finanční zprostředkovatele i pro společnosti zabývající se poskytováním finančních služeb zajišťujeme kvalitní a efektivní přípravu na zkoušky dokládající odbornou způsobilost i samotné přezkoušení. Pořádáme rovněž rozvojové programy pro finanční poradce a jejich manažery zaměřené na zvýšení obchodního výkonu.

Děláme to jednoduše...

K přípravě na zkoušky využíváme vlastní e-learningový systém eduko.online. Vedle cvičných testových otázek obsahuje naše aplikace podrobné informace o náležitostech zkoušky, zákonné podklady, seznam doporučených publikací a odkazy na další studijní materiály. Aplikace je po přihlášení dostupná online, lze ji také velmi jednoduše implementovat například do firemního intranetu nebo zahrnout do cloudových řešení. Přípravu na zkoušky je tak možné snadno zařadit do firemních vzdělávacích systémů a finanční poradce přihlásit na zkoušky až v době, kdy je jisté, že jsou řádně připraveni. Šetříte tak poplatky za neúspěšně vykonané zkoušky. Systém educo.online je variabilní, připraví nejen finanční zprostředkovatele na zkoušky odborné způsobilosti, ale je vhodnou online platformou i pro vzdělávání v dalších oblastech jako například produktové vzdělávání, zákonné povinnosti apod.

Máme jasné cíle...

Naším cílem je poskytnout klientům z řad firem i jednotlivců komplexní podporu v oblasti vzdělávání a profesního rozvoje zejména v oblasti financí, což zahrnuje:

  • analýzu aktuálních vzdělávacích potřeb finančních poradců
  • výběr vhodných školicích a certifikačních programů
  • zajištění efektivní přípravy na zkoušky odborné způsobilosti, a to s využitím zkušených školitelů a moderních e-learningových metod
  • samotnou realizaci zkoušek odborné způsobilosti

DÁLE NABÍZÍME TYTO ZKOUŠKY